BİZ KİMİZ?

Yenilik ruhumuzda var.

Neye ihtiyacınız var?
İşletmenizin ihtiyacı olan şeyler neler?

Olağandışı? Alışılmadık? Öngörülemeyen?

Evcil bir arslan sürüsü ile gezinti.
Mars’ta sabah kahvaltısı.
Tatlı yemeğinizdeki tuz.
Pizza üzerinde çilek.

Bunları yap-a-mıyor musunuz?

Biz buradayız, tam da bu işler için..

NE YAPIYORUZ ?

Sizin için yapabileceğimiz her şeyi.

  • Karmaşık şeyleri basit hale çeviriyoruz. Bunun için biraz sihir kullandığımız zamanlar da var.
  • Strateji ve yaratıcılığımızı kullanarak, dijital bir dünyada markanızı önemli hale getiriyoruz.
  • Büyük, cesur ve hayal edilebilirliğin ötesine geçen sınırsız fikirler sunuyoruz.

Amacınıza ulaşmaya var mısınız? Hadi her şeyi birbirine bağlayalım.

Dünyayı değiştirelim.

Gelin, Markanızı Bir Üst Seviyeye Taşıyalım.

EKİBİMİZ

Hepimiz biriz ve farklıyız.
İşte bunu çok seviyoruz!

Eğer bir gizli sosumuz olsaydı; bu, harika olan ekibimiz olurdu.

Müşteri İlişkileri

Müşteri İlişkileri

Sırrımız sıcak kanlı olmamız. Bir de müşterilerimize toplantılarda tatlı ikram ediyoruz, bu yüzden bizi seviyorlar :) Sonraki süreçlerde onlarla güçlü bir ilişkimiz oluyor. Müşterilerimizin en temelden (mail hesabı açma) en karmaşık olana (entegre bir kampanya) kadar ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için çözümler üretiyoruz.

İş Geliştirme

İş Geliştirme

Stratejisiz yaratıcılığa sanat, strateji ile yaratıcılığa kampanya denir. Üç ana soruyu cevaplamaya çalışıyoruz: “Şimdi neredeyiz?” "Nereye gitmek istiyoruz?" ve “Oraya nasıl gidebiliriz?”. Dijital Dönüşüm Ajansımızda stratejimiz, ihtiyaçlarınızı gerçekten anlamamız ve bunları bir projeye dönüştürmemizdir.

Dijital Danışmanlık

Danışmanlık

Sektörünüzü ve rakiplerinizi iyice inceliyoruz ve size özel danışmanlık sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı belirliyor ve bu yönde sunduğumuz hizmetlerin amacına uygun olması için sizinle sürekli iletişim halinde kalıyoruz. Çünkü birlikteliği tam anlamıyla uyguluyoruz: Birlikte başarıyoruz, birlikte büyüyoruz.

İnternet Reklamları

Reklam

Televizyon izliyoruz, radyo dinliyoruz ve internette sörf yapıyoruz. Müşterilerimiz için bir medya planı hazırlıyor ve pazar rekabeti, ürün doğası, müşterinin bütçesi, medya trendlerini gibi en önemli hususları göz önünde bulundurarak reklamları yayınlıyoruz. Reklam için en iyi zamanları ve alanları bildiğimizi söylediğimizde bize güvenebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal mecralarda içerikler ve kampanyalar oluşturuyoruz. Çünkü markanızı öne çıkartarak farklı olmanızı istiyoruz. Belirli gruplara yönelik doğrudan pazarlama stratejileri sayesinde, kampanyanıza daha iyi bir erişim ve müşterileriniz ile markanız arasında daha güçlü bir ilişki sağlıyoruz.

Tasarım

Hayatımız yaratıcılıktır: Hayal gücümüzü kullanarak nefes alır, yemek yer ve fikirlerle oynarız. Olağanüstü sonuçlar elde etmek için müşterilerimizin isteğini dinleriz, inceleriz ve özelleştiririz. Bizi terziler olarak düşünün, bir elbise tasarlıyoruz ve sizin üzerinize en uygun olana kadar çalışıyoruz.

ne dediler?

Biz Sustuk
O’nlar Konuştu

Pınar Şimşek
Smartnet ile 2019 yılında hayat geçirdiğimiz VR gözlükle eğitim projemizde, aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımızın oryantasyonlarını teknolojiyi deneyimleyerek ve maliyetleirmizi doğru yöneterek gerçekleştirdik. Uçtan uca hem içeriğin tasarlanmasında hem de gözlüklerin temin edilmesinde titizlikle çalışarak bize verdikleri hizmet için çok teşekkür ederiz.
Pınar Şimşek
Vodafone Red Academy Kıdemli Müdür
Sema Kadirağagil
Smartnet ile yalın ve etkili iletişim, inovatif yaklaşım ve çözüm önerileri ile iş birliği içerisinde Acente Web Siteleri projesini tamamladık. Kurumsal kimliğimizi yansıtan, maksimum verimlilikle çalışan web siteleri Smartnet tarafından tasarlandı. Hızlı dönüşleri, destekleri ve birebir iletişimleri için Smartnet'e teşekkürler.
Sema Kadirağagil
TURKMAPFRE İş Geliştirme Yönetmeni
Gizem Yücel
SmartDDM projesi yetkili satıcılarımıza sürdürülebilir bütçelerle web varlıklarını kurma imkanı sağladı. Proje hayata geçtiğinden beri yetkili satıcılarımızın web sitelerinde hatalı kurumsal kimlik uygulamalarının da önüne geçtik. Bunun yanı sıra arama motoru optimizasyonunda da markamıza ve iş ortaklarımıza önemli avantajlar sağladık.
Gizem Yücel
Vaillant Marketing Specialist