Porsche Türkiye Web Sitesi
PORSCHE / WEBSITE / SEO / FINDER

Porsche Türkiye

Porsche karakterlerine uygun, çok daha dinamik, çok daha kullanıcı dostu olan web sitesini yayına aldık. Buna bağlı alt yapı ve optimizasyonlarımızla Porsche Türkiye'nin hızına hız kattık.

Şölen Web Sitesi
ŞÖLEN WEBSİTE / SOSYAL MEDYA / PORTAL

Şölen

Biscolata, Ozmo, Milango, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi dünya çapında önemli başarılara ulaşmış markaları bünyesinde bulunduran Şölen, 200’ün üzerinde ürün çeşidini Amerika’dan Belçika’ya, Japonya’dan Maldivler’e kadar 120’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

HDI Sigorta Web Sitesi
HDI SİGORTA WEBSİTE / SMARTDDM / SMARTSMM / MICROSiTE

HDI Sigorta

"Sigortacılıkta Yeni Bir Dönem" sloganıyla Türkiye'nin her noktasına hizmet sunan HDI Sigorta'nın yeni web sitesini tasarlamak için çıktığımız yolculuğa, acente web siteleri, 3.500'den fazla acentenin kullandığı Sosyal Medya Portalı, SEO danışmanlığı, video prodüksiyon ve micro siteler ile devam ediyoruz.

Tatko Lastik Web Sitesi
TATKO WEBSİTE

TATKO LASTİK

95 yıldır lastik sektörüne yön veren çözümleriyle iz bırakan Tatko'nun modern web sitesini kullanıcılara sunduk. Tatko'ya 360° hizmet vermeye devam ediyoruz.

Audi Türkiye Dijital Dönüşüm Projeleri
AUDI / DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ

Audi Türkiye

Audi'nin dijital dönüşüme verdiği önemi bilerek, kurumsal web site CMS yönetimi, Yetkili Satıcı / Servislere özel web siteleri, görüntülü görüşme platformu, SEO ve intranet web projeleri ile büyümeye devam ettik.

Mapfre Acentem Internette Projesi
MAPFRE / SmartDDM

Mapfre Sigorta

Acente Dijital Dönüşüm Projesiyle, Mapfre Acentelerinin yönetilebilir ve kendi kendine güncellenebilir web sitelerini oluşturturduk. Buradan kazanılan görünürlük, trafik, dönüşüm ve müşteri deneyimlerini takip ederek projemizi sürekli geliştirilebilir kıldık.

Vaillant Türkiye Dijital Dönüşüm Projeleri
VAILLANT / DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ

Vaillant

146 yıldır geleceği düşünen Vaillant Türkiye'nin, kurumsal web site CMS yönetimi, bayi web siteleri, mikro web siteleri, konumlandırma, intranet web projeleri ve alt yapı hizmetleri ile en yüksek müşteri memnuniyetini hedefledik.

BMW Türkiye Bayi Yönetim Sistemleri
BMW / SmartDDM

BMW Türkiye

Olağanüstü yenilikler, etkileyici teknoloji, güçlü ve tutkulu müşteri ilişkisiyle BMW Türkiye'nin Yetkili Satıcı ve Yetkili Servis web sitelerini tek bir çatı altında toplayarak, yönetilebilir ve raporlanabilir hale getirdik.

iklimSA Dijital Dönüşüm Projeleri
İKLİMSA / DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ

iklimSA

İklimlendirme sektörünün öncü markası iklimSA'nın dijital büyüme sürecinde; 'mobile first' web sitesi, e-ticaret platform desteği, bayi web siteleri yönetimi, arama moturu optimizasyonları, intranet yazılımlar ve dijital danışmanlık hizmetlerimiz ile tüketiciler arasında köprü olduk.

Honda Dijital Dönüşüm Projeleri
HONDA / DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ

Honda Türkiye

Hayal kurmaktan hiç vazgeçmeyen Honda'nın; bayi web siteleri, bayi internet reklamları, bayi sosyal medya yönetimleri ve intranet çözümlerimiz ile dijital varlıklarını daha da etkin hale getirdik.

Deceuninck Dijital Dönüşüm Projeleri
DECEUNINCK / DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ

Deceuninck Türkiye

Sektöründe her zaman öncü olan Deceuninck'in bağlı bulunduğu markaların web siteleri, sosyal medya yönetimleri, internet reklamları ve intranet projeleri ile tüm dijital platformlarını efektif kullanılabilir hale getirdik.

Vodafone Dijital Dönüşüm Projeleri
VODAFONE / DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ

Vodafone

Dijitalleşmenin öncü operatörü vizyonu doğrultusunda olan Vodafone Türkiye'nin; bayi web sayfaları, konumlandırma ve VR gözlük projelerimiz ile dijital dönüşümlerine birlikte liderlik ettik.